דף הבית >> מאמרים על מסחר במט"ח >> טקטיקות למסחר במט"ח >> Fib Setup - פיב' סטאפ
Fib Setup הוא למעשה אחת הטכניקות למסחר באמצעות רמות פיבונאצ'י. היווצרות של הסטאפ מאפשרת לנו "להתלבש" על תנועה שכבר החלה, במחיר טוב יחסית. לאחר שהמחיר החל בריצה, אנו מחפשים תיקון רציני לעבר אזור הפיב' ומחפשים נקודת כניסה להמשך התנועה.

תיאור: עם פתיחת המסחר (או בסביבות שעת הפתיחה) המחיר החל לנוע בצורה יפה בכיוון אחד. בנקודה מסויימת החל תיקון לעבר רמות פיב' 50.0 או 61.8. המחיר לא מצליח לפרוץ את רמות אלו, מתהפך, מאותת לנו על כניסה פוטנציאלית וממשיך עם כיוון התנועה המקורי.

יישום:
1. זיהוי תנועה רציפה ויפה שהחלה באזור שעת פתיחת המסחר, ושלבים ראשונים של תחילת תיקון.
2. שרטוט רמות פיב' והמתנה בסבלנות למחיר שיכנס לתוך אזור זה (על המחיר להגיע לפחות לרמת 50.0).
3. לאחר שהמחיר הגיע לרמת 50.0 או 61.8, נמתין לסגירה של הבר מחוץ לרמה הנמוכה יותר כדי לאשר את סיום התיקון. בדוגמא שלנו המחיר תיקן לרמת 61.8, אך סגר מתחת ל-50.0 (בסמוך מאוד ל-38.2, אם נדייק). ההגעה לרמת פיב' והסגירה מחוץ לרמה הקודמת יכולה להתרחש בפרק זמן של בר אחד (כמו בדוגמא שלנו) או יותר. זהו האיתות על סיום התיקון וחידוש התנועה.
4. כניסה מתחת (בשורט) או מעל (בלונג) לבר שאותת על סיום התיקון, SL מעל/מתחת לרמה הגבוהה/נמוכה שהמחיר השיג בתיקון, TP ראשון בנמוך/גבוה שהושג עד כה.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

נכתב ע"י צחי שובל

סוחר ומרצה בקורסים מתקדמים של קבוצת יוזמה

 


Go Back  Print  Send Page
רובוט נשר מסחר במט"ח

חזור למעלה            |            הוספה למועדפים            |           מפת האתר           |         יצירת קשר
 

           
תנאי שימוש
   © כל הזכויות שמורות לקבוצת יוזמה.