דף הבית >> ארכיון סקירת שוק שבועית- מסחר במט"ח >> 2011 >> אוקטובר >> skira shvuit 23.10.11-YfX
 
סקירה שבועית לפי תבניות הרמוניות 23-10-2011 מסחר במט"ח  

שלום חברים,

לפתיחה כתבנו שבוע שעבר "האופטימיות  שראינו השבוע בשווקים, לא קונה זאת" וכך קרה כבר ביום שני שעבר ונתן למי עקב אחר הסקירה בממוצע 150 פיפס מהירים.

הצמד EURAUD נתן למנוי של שירות האיתותים במט"ח עם פתיחת שבוע שעבר 70 פיפס מהירים וממשיך לבנות אזור דישדוש ולכן ההערכה שלנו שהוא סיים את מהלך הירידות שלו ומכן עם פריצת הדשדוש נראה תנועה מהירה של 300-400 פיפס לפחות.

התאמת אורך היעדים לתנודתיות של השוק השתלמה וחיפוש יעדים של מאות פיפס בעסקה אחת לא מתאימה כרגע למצב השווקים ולכן יעדים של 100-150 פיפס למהלך.

בנוסף נדבר שוב על הצמד EURCAD שנמצא בטווח דישדוש וכל פעם מספק תנועה חדה למטה וחוזר לנקודת המוצא ב1.4040 ששם נחכה לו גם הפעם עם פתיחת המסחר.

הצמד AUDUSD חוזר לבדוק את קו המגמה היומי היורד ויהיה מעניין לראות איך יתמודד עם המשימה, הצפי שלנו הוא שתיהיה פריצה שווא ולכן יש לחכות לאיתות בגרפים נמוכים יותר לתזמון כניסה נוח.

הצמד AUDJPY יצר תבנית CRAB עם פוטנציאל של יחס סיכוי סיכון מעל ל1:3.

שבוע עמוס ומעניין במיוחד עם החלטות האיחוד הארופאי לחילוץ, הזרמת כספים או מחיקת חובות איך שלא תקראו לזה יספקו המון דלק למדורת הספקולציות ואנחנו נהנה מגלים גבוהים כמו שאנחנו אוהבים.

חשוב לחדד, התנועות עצבניות עם התנודתיות הרבה בשווקים ולכן שיש רווח שווה לקחת אותו ולחפש לתזמן שוב בהמשך לאותו הכיוון לאחר תיקון.

לסיום שווה לראות את הסקירת הווידיאו השבועית שלנו כבר עכשיו>>
 
 
אורן אופיר- מנהל צוות מסחר של שירות איתותים לפי שיטות מסחר הרמוני 
במסחר במט"ח.

נ..ב.

הרבה פניות מתקבלות להסבר ולימוד של התבניות ובכלל  ללמוד מסחר. אז כל מי שמעוניין יש שירות של קורס אימון אישי במסחר במט"ח או בקבוצה למסחר במט"ח רווחי יותר

האימון מועבר ע"י אורן אופיר בקצב אישי ובסופו של אימון מביא לתוצאות במסחר אלו שרוצים לדעת  לעשות לבד.

להלן הפרטים המלאיםלחץ כאן>>
 
   

Go Back  Print  Send Page
רובוט נשר מסחר במט"ח

חזור למעלה            |            הוספה למועדפים            |           מפת האתר           |         יצירת קשר
 

           
תנאי שימוש
   © כל הזכויות שמורות לקבוצת יוזמה.