דף הבית >> מאמרים על מסחר במט"ח >> טקטיקות למסחר במט"ח >> התזמון הוא הכל בשוק המט"ח

התזמון הוא הכל בשוק המט"ח

 
החלק המאתגר ביותר למתחילים עם שוק המט"ח הוא לימוד שיטות הסחר החדשניות.
סוחרים פוטנציאליים רבים המנסים לנווט במערכת המט"ח ללא עזרה, לרוב מסיימים מתוסכלים ומאוימים כלכלית.
ישנן אסטרטגיות פשוטות ביותר שיהפכו כל אחד למצליח בשוק המט"ח, אך הצעד הראשון הוא איסוף מידע חיוני המקיף את התחום. לאחר לימוד העקרונות הבסיסיים הצעד הבא הוא מציאת מלווה/מורה פרטי אמין.
 
בניגוד לסוגים רבים של סחר וסחורות עתידיות, הסחר בשוק המט"ח אינו מתוכנן להביא התעשרות מהירה.
רבים מבוהלים מהשמועות ששוק המט"ח הוא דרך מהירה להתעשרות, שלא כל כך עובדת. למרות כל הרעש והשמועות סביב מערכת שוק המט"ח, זהו מיתוס פיננסי. על מנת ליצור עתיד רווחי בעזרת הסחר, בראשית על המשקיע לעשות כמה צעדים התחלתיים. תהיו מוכנים להקדיש זמן רב ללימוד והבנה של השוק בצורה כללית לפני שאתם מוציאים את פנקס ההשקעות שלכם מהכיס. כהתחלה, על מנת להפוך את מסלול ההצלחה שלכם לישר ומצליח, תלמדו כל מה שתוכלו על שוק המט"ח
 
ללא ספק שחובה על המשקיע ללמוד מספר רב של סדרים מועילים על מנת לדעת לסחור. ישנם תרשימים, גרפים ומצגות רבות אשר יעזרו לכם לנתח את המגמות של השוק בצורה יעילה. כלים אלה יתנו לכם את היכולת לבצע החלטות מבצעיות לגבי המטבע המתאים. כמו כן לאחר ההתנסות, מגלים כי ללא ספק, הגורם המכריע ביותר הוא התזמון אשר מפריד בין הכישלון להצלחה. הבנתם של כלי הניתוח והשימוש הנכון בהם ימקמו כל משקיע על המסלול הנכון.
 
על מנת לבצע עסקאות ממשיות, בנוסף לכלי הניתוח המקצועית עליכם ללמוד להשתמש בתוכנת הסחר עצמה.
הדרך היחידה להרגיש בנוחות בסביבת התוכנה היא להשתמש בה, ומתוך התהליך גם ללמוד את את כל מערך הפעולות. הטיפ החיוני ביותר למשקיע המתחיל הוא מציאת סוחר מבוסס שיוכל לעזור עם השירותים הנדרשים, כמו כן סוחר שכזה יוכל לתת לכם הדרכה מעמיקה בשימוש מערכת הסחר של השוק.
 
 
הכלי הקריטי ביותר לסוחר המתחיל הוא סבלנות ומשמעת. כמו שהוזכר קודם, שוק המט"ח אינו הצעה להתעשרות מהירה, ולכן, הסבלנות והמשמעת, בבוא הזמן יאפשרו לכם להניב את הרווחים ללא הפסדים.
רוב הברוקרים יציעו לכם חשבון דמו, המחקה בצורה חופפת סחר בכסף אמיתי, ושדרכו תוכלו ללמוד ביעילות את מערכת הסחר של השוק. כלי זה, יתן לסוחר המתחיל הבנה מעמיקה לגבי התנהגותו של השוק, לפני כל השקעה כספית ממשית. תלמדו איך ליצור רווחים על בסיס קבוע בעזרת סחר הדמה, לפני שתסכנו את הונכם בשוק המט"ח.
 
בהצלחה !
 
מור פרידמן
בוגר קבוצת יוזמה
סוחר מט"ח עצמאי
 

Go Back  Print  Send Page
רובוט נשר מסחר במט"ח

חזור למעלה            |            הוספה למועדפים            |           מפת האתר           |         יצירת קשר
 

           
תנאי שימוש
   © כל הזכויות שמורות לקבוצת יוזמה.