תוכנת גרפים לבורסה

כעת יותר מתמיד – צפייה בגרפים של מניות תעזור לך כמשקיע לבחור את התזמון המתאים ביותר להיכנס לשוק, ויותר חשוב מכך – מתי לצאת מימנו .

בעזרת תוכנת גרפים תוכל לבחור את גרף המנייה או המדד אותו תירצה לנתח, לפתוח אותו בעזרת התוכנה לניתוח טכני FxGraph , להשתמש בכלים טכניים וסטטיסטיים ולקבל תמונה ברורה יותר של כדאיות ההשקעה במנייה .

בתוכנות גרפים מתקדמות – תוכל אף להשוות בין גרפים שונים, להציג אותם על אותו ציר ולראות את החזק בין מדדים מסוימים, לדוגמא : מדד הבנקים או מדד התקשרות? וכן כיצד הם השפיעו אחד על השני (קורלציה) לאורך הזמן .

ההיסטוריה של תוכנת גרפים לבורסה עד היום

בעבר ללא כל תוכנות, היו סוחרים מציירים על דפים את גרף המנייה. מחשבים ידנית פונקציות מתמטיות ובעזרת סרגל עפרון ודף – מקבלים ויזואלית לגבי מצב המנייה .

לאחר מכן הנושא התפתח וגרפים לבורסה הוצגו לסוחרים בעיתונות ולאחר מכן גם בטלוויזיה .

עד שהגיעו המחשבים לעולם – הסוחרים עבדו קשה מאוד רק כדי להגיע לציור מוחשי של המנייה .

אך בעבר – דווקא בגלל שהיה את הקושי הגדול לצייר את גרף המנייה. היה ניתן יותר להרוויח בקלות מהסיבות הפשוטות :
1. קווי תמיכה והתנגדות - הציבור הרחב לא היה מודע למיקומם של אלה. ולכן הקנייה הייתה שרירותית בניגוד לבתי ההשקעות והבנקים שהיו להם רמות קנייה מסיבה מאוד ברורה, בהתאם גם רמות שבו הם מכרו את המניות.

2.ממוצעים נעים – אמנם היום מלמדים כי ממוצעים נעים הם הבסיס לסוחרים בבורסה אך שים לב. ממוצעים נעים אינם עובדים היום מהסיבה הפשוטה: השוק נהיה יותר ויותר תנודתי וחוצה מעלה ולמטה שוב ושוב את הממוצע הנא ללא כל אבחנה .

3. תוכנת גרפים לבורסה – היום יותר מתמיד האינטרנט והטכנולוגיה חשופים לעיני כל, אף אחד לא מופתע כשהוא רואה ילד בן שנתיים משחק עם העכבר של המחשב ונכנס ליוטיוב ☺. ובהקשר שלנו – תוכנת גרפים שפעם הייתה נחלתם של הסוחרים הגדולים, היום נחלת הכלל וכמובן שהמציאות מקשה כי "אין ממי להרוויח".

ניתוח טכני בעזרת תוכנת גרפים

ניתוח טכני זאת אולי התורה המשמעותית ביותר של המשקיעים בבורסה. מניסיוני כבר 7 שנים בתחום, כל מי שהשתמש בעקרונות ההשקעה הבסיסיים של השיטה ולא הפר אותם לא הגיע למצב של הפסד רב או מפח נפש כפי שאפשר לראות לרוב בקרב ציבור המשקיעים.

יתרה מכך – הסוחרים אשר התמידו בשיטה ועבדו צמוד ממש לכללים יצאו אף מרוויחים. אמנם זה נשמע פשוט אך הבעיה תאמינו או לא – אינה טמונה בשיטה , כי אם בהתנהגות ציבור המשקיעים.
המשקיעים מתפתים בקלות עקב הזדמנות כזאת או אחרת ובשנייה אחת זונחים את כלל עקרונות השיטה .

לתוכנת גרפים חינם תוכלו להוריד חינם את התוכנה באתר FXG

בברכה,
עדי קידר – מנכ"ל FXG
הירשמו חינם וקבלו 14 שיעורים ייחודים בנושא ניתוח טכני,ההשקעות והבורסה.
http://www.fxg.co.il

רובוט נשר מסחר במט"ח

חזור למעלה            |            הוספה למועדפים            |           מפת האתר           |         יצירת קשר
 

           
תנאי שימוש
   © כל הזכויות שמורות לקבוצת יוזמה.