דף הבית >> מאמרים על מסחר במט"ח >> אסטרגיות מסחר במט"ח >> (Round Numbers Rally) ריצת מספרים עגולים

זהו אחד הסטאפים החזקים ביותר ובעלי אחוזי הצלחה מהגבוהים שיש, אך הוא מופיע לא יותר מפעם בחודש-חודשיים. יחד עם זאת, הוא קל מאוד לזיהוי וליישום, ועל כן הוא אחד החביבים עלי.

תיאור:
המחיר נע בטווח צר באזור של רמה עגולה במשך יותר זמן רב. בנקודת זמן מסויימת המחיר מזנק בתוך שעה לרמה העגולה הבאה ונסגר בסמוך אליה, מתכנס ואז ממשיך בדרכו לעבר הרמה העגולה הבאה.

יישום:
1. זיהוי: בגרף השעתי, המחיר נע בטווח צר של כ-30-50 פיפס מסביב לרמה עגולה, או בסמוך לה, במשך יותר מיממה. ברוב המקרים הדשדוש נגרם כתוצאה מהמתנה לפרסומי הודעות חשובות בעלות נתונים קריטיים לגבי סיכוי שינוי הריבית על אחד המטבעות. בשלב הבא, בדרך כלל לאחר פרסום ההודעה הנ"ל, המחיר מזנק ומגיע תוך שעה-שעתיים לרמה העגולה הבאה (מתחת או מעל), נסגר בסמוך אליה ויוצר Inside Bar שמהווה איתות כניסה.
2. פעולה: נפתח פוזיציה עם כיוון הזינוק, תוך שימוש בטכניקת Inside Bars לקביעת נקודת כניסה ו-SL, ונקבע כ-TP את הרמה העגולה הבאה.
3. ניהול הטרייד: אין צורך לשנות את מיקום ה-SL. בעלי העצבים הפחות חזקים יכולים להעלות את ה-SL ל-BE לאחר שהמחיר נע 2/3 או 3/4 דרך.

דוגמאות:


 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

נכתב ע"י צחי שובל

סוחר ומרצה בקורסים מתקדמים של קבוצת יוזמה

בעל הבלוג PIPS 2

http://2pipsfx.blogspot.comGo Back  Print  Send Page
רובוט נשר מסחר במט"ח

חזור למעלה            |            הוספה למועדפים            |           מפת האתר           |         יצירת קשר
 

           
תנאי שימוש
   © כל הזכויות שמורות לקבוצת יוזמה.