דף הבית >> ארכיון סקירת שוק שבועית- מסחר במט"ח >> 2012 >> פברואר >> weekly review- 19-2-12- Yfx
סקירה שבועית 19.2.12- לפי תבניות הרמוניות

שלום לכולם,

שבוע סוער נוסף בפתח והכוונה היא לא למזג אוויר המשתולל בארץ. הכוונה לכיוון להתפתחויות בארופה והכוונה של סין ויפן להעניק סיוע כלכלי נרחב.

חשוב מאוד להבין שה-EUR-USD מאוד תנודתי ובלתי צפי בשבועות האחרונים. כל מי שאומר שהוא יעלה או ירד הוא מהמר- כי הכל יכול להיות. כל יום יכול לקבל כיוון אחר ואפילו בתוך היום. לכן מה שאנו ממליצים הוא פשוט לא לגעת בו עד שכל הסיפור עם יוון וחילוץ אירופה לא יגמר ואם לסחור עליו אז בטווחים קצרים.

צמדים נוספים לשבוע הקרוב עם  תבנית הרמונית גארטלי בצמד הEUR/JPY, תבנית הרמונית נוספת בGBPJPY שהוא נראה לנו הכי פוטנציאלי ברמות של 126.00 לשורט עקב התנועות החדות שעשה בשבוע האחרון עם יעד של 250 פיפס בשלב הראשון.

כלל ברזל: מה שעולה בחדות, יורד בחדות.

צמד נוסף שעושה רושם שהולך לכיוון השלמת התבנית ההרמונית שלו הוא הUSDCHF כאשר היעד שלו הוא 0.84.שבוע מוצלח, אל תפספסו את המהלך הגדול הבא, צפו כבר עכשיו בסקירת וודיאו>>
 

 
אורן אופיר- מנהל צוות מסחר של שירות איתותים לפי שיטות מסחר הרמוני 
במסחר במט"ח.

נ..ב.

הרבה פניות מתקבלות להסבר ולימוד של התבניות ובכלל  ללמוד מסחר.
אז כל מי שמעוניין יש שירות של אימון אישי במסחר במט"ח או בקבוצה למסחר במט"ח רווחי יותר

האימון מועבר ע"י אורן אופיר בקצב אישי ובסופו של אימון מביא לתוצאות במסחר אלו שרוצים לדעת  לעשות לבד.
להלן הפרטים המלאים. לחץ כאן>>
  
 


אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. החברה ו/או הכותבים מחזיקים ו/או עלולים להחזיק חלק מן הניירות המוזכרים לעיל. מסחר במט"ח ובשוקי ההון טומן סיכון רב עד לאיבוד סכום ההשקעה ואינו מתאים לכל אחד.
 


Go Back  Print  Send Page
רובוט נשר מסחר במט"ח

חזור למעלה            |            הוספה למועדפים            |           מפת האתר           |         יצירת קשר
 

           
תנאי שימוש
   © כל הזכויות שמורות לקבוצת יוזמה.