דף הבית >> מדיניות פרטיות
מדיניות פרטיות
 
הגנת הפרטיות ושמירה על מידע אישי ופיננסי של לקוחותינו והמבקרים באתר הינם אחת מהעדיפויות הגבוהות ביותר שלנו. המדיניות המפורטת להלן מסבירה כיצד אנו אוספים ומגנים על המידע שלך.
 
איסוף מידע אישי
אנו אוספים מידע הנדרש על מנת לפתוח חשבון חבר, כדי לאפשר עסקים בצורה יעילה, וכדי לשמור על נכסיך ופרטיותך. על מנת לעשות זאת, אנו אוספים מידע שעוזר לנו להעריך את צרכיך והעדפותיך.
 
המידע שאנו אוספים ישירות ממך כולל מידע הנדרש לתקשורת איתך, הכולל את שמך, כתובת דואר, מספר טלפון, כתובת דואר אלקטרוני על מנת לזהות אותך. בנוסף אנו אוספים מידע דמוגרפי כאשר אתה פותח חשבון, הכולל תאריך לידה, השכלה, עיסוק, וכד. ומידע על עסקאותיך איתנו.
 
שימוש במידע האישי
אנו משתמשים במידע אישי בהתאם על מנת לספק לך איכות שירות ובטחון. לדוגמא, ייתכן ונשתמש במידע שנאסף ממך כדי לוודא את זהותך, ופרטי ההתקשרות איתך. ייתכן וגם נשתמש במידע כדי להקים ולהגדיר את חשבון החבר שלך, לייצר מספר חשבון וסיסמא מאובטחת, לתחזק את פעילות חשבונך, וליצור איתך קשר עם פרטי החשבון. המידע הזה עוזר לנו לשפר את שירותינו עבור, להתאים את חווית הגלישה שלך ולהודיע לך על מוצרים נוספים, שירותים או קידומי מכירות שיכולים לעניין אותך.
 
חברינו ושותפינו
ייתכן ונחלוק מידע עם שותפינו אם מידע זה נדרש על מנת לספק את המוצר או השירות שדרשת או כדי לספק לך הזדמנות להשתתף במוצרים או שירותים ששותפינו מציעים. יתכן גם כי ניצור שותפויות והתקשרויות אשר יכולות לכלול הסכמי שיתוף שיווקיים, עם חברות אחרות אשר מציעות מוצרים באיכות גבוהה ושירותים אשר יכולים להוות ערך עבור לקוחותינו. על מנת להבטיח שמוצרים אלו והשירותים יתאימו לצרכיך ויובאו בצורה שימושית ורלוונטית, ייתכן ונחלוק חלק מהמידע עם שותפינו, חברינו והתקשרויותינו. מידע זה מאפשר להם להבין טוב יותר אילו הצעות הן יותר שימושיות ורלוונטיות. השימוש במידע האישי שלך מוגבל למטרות שזוהו במערכת היחסים שלנו עם השותף או החבר.
 
צדדים שלישיים שאינם נמנים בין חברינו
אנו לא מוכרים, נותנים רשות, חוכרים או בצורה אחרת חושפים את המידע האישי שלך לכל צד שלישי מכל סיבה שהיא, אלא אם במפורט מטה.
 
אנו שומרים את הזכות לחשוף את המידע האישי שלך היכן שיידרש לרשויות החוק והאכיפה, או כל רשות ממשלתית אחרת. [ייתכן ונחשוף את המידע שלך בהתאם לצורך לחבות דיווח אשראי או סוכנויות איסוף] או כאשר הכרחי על מנת להגן על זכויותינו או רכושנו.
 
על מנת לעזור לנו לשפר את השירותים עבורך, ייתכן וניצור עסק אחר כדי לעזור לנו לבצע פעולות פנימיות שונות כגון, עיבוד חשבונות, מימוש הזמנות, שירות לקוחות, שאלוני שביעות רצון או שירותי תמיכה אחרים או פעילויות איסוף מידע רלוונטי לעסקינו. המידע שאנו אוספים ממך יכול להיות מועבר ושמור ביעדים מחוץ לאזור הכלכלה של אירופה ("EEA") כולל ארה"ב. ייתכן והמידע גם יעובד על ידי צוות הפועל מחוץ לEEA אשר עובד בשבילנו או עבור אחד מספקינו. ייתכן גם כי נספק לגורם כלשהו מידע לקוח ממאגרי הנתונים שלנו כדי לעזור לנו לנתח ולזהות צרכי לקוח וליידע לקוחות על מוצרים והצעות לשירותים. שימוש במידע המשותף מוגבל בקפידה לביצועים של המשימה שאנו מבקשים ולא לשום מטרה אחרת. כל הצדדים השלישיים אשר אנו משתפים איתם מידע, נדרשים להגן על מידע אישי בצורה דומה לדרך שאנו מגנים על מידע אישי.
 
אבטחה
כל המידע שאתה מספק לנו מאוחסן בשרתים מאובטחים. כל תשלום עסקה יוצפן בעזרת טכנולוגיית SSL. בכל מקום שניתנה לך על ידנו (או שבחרת בעצמך) סיסמא המאפשרת לך לגשת לחלקים מסוימים מהאתר, הנך אחראי על שמירת סיסמא זו חסויה. אנו מבקשים ממך לא לחלוק סיסמא עם אף אדם.
 
לרוע המזל, העברת מידע דרך האינטרנט אינה מאובטחת לגמרי. למרות שנעשה כמיטב יכולתנו להגן על המידע האישי שלך, איננו יכולים להבטיח אבטחת המידע המועבר לאתרנו; כל העברה היא בסיכונך בלבד. לאחר שהתקבל המידע אצלנו, נשתמש בנהלים קפדניים ודרכי אבטחה על מנת לנסות למנוע גישה ללא הרשאה.
 
 
 
 
הגבלת אחריות
אם בכל עת תבחר לרכוש מוצר או שירות המוצע ע"י חברה אחרת, כל מידע אישי שתשתף עם חברה זו לא יהיה יותר בשליטת הסכם מדיניות הפרטיות שלנו. אנו לא אחראים למדיניות הפרטיות או התוכן של אתרים שאנו מפנים אליהם, ואין לנו שליטה על השימוש או ההגנה על מידע שתספק או שנאסף על ידי אתרים אלה. בכל פעם שתבחר לחבור לאתר שותף, או אתר שאנו מפנים אליו, ייתכן ותתבקש לספק רישום או מידע אחר. אנא שים לב כי המידע שאתה מספק מגיע לצד שלישי, ועליך להיות בקיא במדיניות הפרטיות של הצד השלישי.
 
שיווק
ייתכן ונשתמש במידע על מנת לספק לך מידע על הטובין והשירותים שלנו אשר יכול להוות לך עניין, וייתכן כי אנחנו או הסוכנים שלנו ניצור איתך קשר בנוגע אליהם בדואר או בטלפון
 
אם אתה לקוח קיים, אנו ניצור איתך קשר בדרכים אלקטרוניות (כגון דואר אלקטרוני, תא קולי או SMS) עם מידע על הטובין והשירותים שלנו הדומים לאלה אשר רכשת בעבר.
 
שימוש ב"עוגיות"
אנו משתמשים בעוגיות על מנת לסייע לך באבטחת פעילויות המסחר שלך ולשפר את ביצועי האתר שלנו. (עוגיות הן קבצי טקסט קטנים הנשלחים משרת האינטרנט אל מחשבך). עוגיות שנמצאות בשימושינו אינן מכילות מידע אישי ולא מכילות מידע חשבון או סיסמא. אין מאפשרות לאתר לא יותר מאשר לזהות כי בקשה לאתר מגיע ממישהו שכבר נכנס למערכת.
 
ייתכן ונשתף מידע על הרגלי השימוש של מבקרים באתר עם חברות פרסום בעלות מוניטין, על מנת לכוון את פרסומות האתר שלנו ואתרים אחרים. למטרה זו, ייתכן ותגי פיקסל (הנקראים גם Clear Gifs או Web Beacons) יהיו בשימוש כדי להבחין באתרים שביקרת בהם. המידע הנאסף על ידי חברת הפרסום על ידי השימוש בתגי הפיקסל אינו ניתן לזיהוי אישי.
 
על מנת לנהל ולשפר את אתרנו, ייתכן ונשתמש בצד שלישי על מנת לעקוב ולנתח הרגלי שימוש ונתוני נפח סטטיסטי, הכוללים בקשות עמוד, בקשות טפסים ושבילי הקלקות. ייתכן והצד השלישי ישתמש בעוגיות כדי לעקוב אחר התנהגות וגם להתקין עוגיות מטעמנו. עוגיות אלו לא מכילות מידע אישי כלשהו הניתן לזיהוי. אתה רשאי לסרב לקבל עוגיות על ידי הפעלת אפשרות זו בדפדפן שלך, המאפשר לך לסרב להתקנת עוגיות. בכל מקרה, אם תבחר באפשרות זו, ייתכן לא תוכל לגשת לחלקים מסויים באתר, או לקבל סיוע מהשירותים שלנו.
 
זכויותיך
אתה רשאי לבקש עותק מהמידע המוחזק על ידינו. ייתכן ונגבה סכום עבור כך אשר לא יעלה על 20 דולר. אתה רשאי גם לגשת למידע שלך, לשנות כל חוסר דיוק בפרטים שאנו מחזיקים עליך, הזכות להתנגד לשימוש במידע שלך, והזכות לחסום כל שימוש שהוא במידע שלך.
 
שינויים במדיניות פרטיות זו
מעת לעת, ייתכן ונעדכן מדיניות פרטיות זו. במקרה שנשנה את המדיניות, הנוסח החדש יופץ מיידת באתרים ונפרסם הודעה על כך באתרינו המיידעים על שינויים אלה. הנך מסכים לאשר פרסום של נוסח מתוקן של המדיניות באופן אלקטרוני באתר כהודעה רשמית אליך. כל דיון  על מדיניות הפרטיות הינו נתון להודעה זו ולהסכם הלקוח שלנו. אנו מעודדים אותך לבדוק מחדש באופן תקופתי ולסקור את מדיניות זו כך שתמיד תדע איזה מידע אנו אוספים, איך אנו משתמשים בו, ולמי אנו חושפים אותו. אם יש לך שאלות כלשהן אשר תצהיר זה אינו עונה עליהן, אנא צור קשר עם נציג שירות לקוחות.

 


Go Back  Print  Send Page
רובוט נשר מסחר במט"ח

חזור למעלה            |            הוספה למועדפים            |           מפת האתר           |         יצירת קשר
 

           
תנאי שימוש
   © כל הזכויות שמורות לקבוצת יוזמה.