דף הבית >> שירות איתותים פורקס >> לקוחות מספרים
לקוחות מספרים :                                                   

" רומה שלום,
        
קראת לי ידידי, גם זה נחמד מצדך, תודה, כבוד הוא לי לכתוב לך, לא חשבתי שאגיע למצב ואכתוב לך אישית עוד פעם, תגובתי הקודמת הייתה סוג של הבעת תודה ופרגון, סוג של תגובה חד פעמית.
 
אני בשוק כבר קרוב לשנתיים, למדתי את שוק מספרים, התנסות בחשבון דמו וחשבונות פעילים, למדתי קורס מבוא למסחר במט"ח ואף היו לי הרבה עסקאות עם רווחים קטנים ועסקאות עם רווחים נאים יותר. אך ולצערי חוויתי מספר הפסדים שאמנם פחותים במספר מהעסקאות המורווחות אך ההפסדים מחקו לי כל הרווחים ואף יצאתי מופסד ב"הרבה" ממה שהצלחתי להרוויח.  חשבתי כל הזמן מה הסיבה, ידעתי באופן תוארתי שרגשות ופסיכולוגיה משחקות תפקיד אך חשבתי לעצמי ש"לי זה לא יקרה" , ואני בשליטה ומודע למה שאני עושה. לא האמנתי שאחווה הפסדים כה כבדים בשל שליטת רגשות, אומנם טבעיים אך הרסניים למסחר. רגשות כמו תאוות בצע, גאווה כעס וחוסר סבלנות, הגעתי למצב קרוב לייאוש מתחום זה. מצב של הפסד כמעט כל הכסף הנזיל שלי.

מתוך אמונה בפוטנציאל העצום בשוק הזה ובחיפושים שלי לאחר מושיע הגעתי לאתר של חברת YFX ובניסיון נואש אחרון ניסיתי אותם. הופעתי שבחודש הראשון היו לי רווחים, אך כאדם מוכה, חיכיתי ל"מכה" ולהפסדים בחודש אחרי, אך זה לא הגיע. מצב חשבוני אומנם לא גדל, אך זה היה בגלל ביצוע עסקאות שעדין אני ניהלתי אותם, העסקאות שהיו לפי האיתותים של חברת YFX פשוט איזנו לי את החשבון. לאט לאט היום אני לוקח צעד אחורה, עדין עושה עסקאות אך בהיקף קטן ומנופים קטנים, עדין חווה הפסדים, ולהפתעתי החשבון גדל. וזה  
בזכות הרווחים מהעסקאות שחברת YFX דואגת להם בחשבוני, היום אני מרוצה ומסופק, ורואה שהעתיד, לפי התקופה של מספר חודשים שאני מחובר לשירות מבשר טובות מבחינת ההצלחה הכספית.

לא פחות חשוב בחוויה שלי בהתחברות לשירות הייתה היחס והגישה המנומסת והמכבדת מצד אנשי חברת YFX כמו רומה ואורן, וכן הסבלנות שגלו כלפי בתקופת התלבטותי, שזה הופגן כבר מהתחלת הקשר.
מכאן אני מאחל לאנשי חברת YFX כל טוב ובהצלחה בכל אשר יעשו.
 
מעריך אותכם."
מוסא מוחמד- מהצפון.
mussa1@netvision.net.il
 
 
"אני נדהם כל פעם מחדש מהדיוק של האיתותים שנשלחים,
וכמובן לא פחות חשוב - הפיפסים שמתווספים לחשבון אחרי כל עסקה שנסגרת :)
 
בנוסף זה ממש מעולה שאלו איתותי "שגר ושכח" ואני לא צריך להיות כל היום מול
המסך ולחכות לאיתות מכם.
 
כל הכבוד, עלו והצליחו!"

אלי שבתאי- תל אביב.
eli.shabtay@gmail.com
 
 
"לשירות האיתותים שלום רב,
 
אני נמצא בשוק כבר מעל 3 שנים למדתי וסחרתי תקופה ארוכה לבד עם עזרה נותני שירותים כמו שלכם (בעיקר בית אלבריה).
 
במהלך תקופה אחרונה ניסיתי הרבה חברות שלא סיפקו את התמורה. איתכם לאחר ניסיון של חודש בלבד, אני יכול לאומר בוודאות נותנים תמורה הוגנת לעלות ומספקים את הסחורה בגדול, תמשיכו כך.
 
אני סוחר טכני בעיקר ולא בשיטת התבניות, אבל בהחלט התנסות שלי עד עכשיו גורמת לי לחשוב להיכנס לעולם מרתק זה וללמוד משהו חדש.
 
אני רוצה להודעות לכם תמשיכו כך, לאחר ששוק יבחר כיוון אשמח לראות יותר טריידים ארוכי טווח.
 
אולי גם אפשרות להגדלות במהלך הטריידים.
תודה רבה, אלכס"
 
Alex Shohat-Haifa
Alex@yaron-offir.co.il

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Go Back  Print  Send Page
רובוט נשר מסחר במט"ח

חזור למעלה            |            הוספה למועדפים            |           מפת האתר           |         יצירת קשר
 

           
תנאי שימוש
   © כל הזכויות שמורות לקבוצת יוזמה.